top of page
123010_f_minisite.jpg

WELCOME

EVERLASTING QUALITY

SECURITY

LUXURY

MEMBERSHIP COMMUNITY

ברוכים הבאים למתחם מגורי הבוטיק היוקרתי החדש בנוף הגליל, הממוקם מול נוף הר התבור ולמרגלות מרבדיו המרהיבים של שמורת "אירוס נצרתי". הכירו את Forest Side:

55 יחידות דיור בלבד של "טאון האוס" במגורי בוטיק סגורים ובעיצוב אדריכלי גבוה. זו ההזדמנות שלכם ליהנות מאיכות החיים הגבוהה, הבטוחה והיוקרתית שתמיד חיפשתם עם מפרט עשיר ומבלי לוותר על גישה נוחה למגוון השירותים בעיר, והכל כחלק מקהילה איכותית ומשכילה של Friend & Family.

THE PROJECT

הפרויקט

מתחם Forest Side מזמין אתכם לחוויית מגורים ייחודית בסטנדרט חד-פעמי ובתכנון אדריכלי עדכני: וילות מרהיבות במפרט עשיר ובעיצוב עילי, עם מרפסות רחבות המשקיפות על הר התבור ועל נופה הטבעי, הפתוח ועוצר הנשימה של השמורה, שעבורה אין תכניות בנייה עתידיות. קהילת דיירי המתחם תיהנה מתשתיות מפותחות, מתקני ספורט שכונתיים, גנים ובתי ספר, מרכזי תרבות וכביש פנימי פרטי לשימוש הדיירים. בחירת חברי המתחם תעשה באופן קפדני על מנת להבטיח יצירת קהילה איכותית, שלווה ובטוחה בשכונת "שמיר" האקסקלוסיבית והחדשה.

 

תכנון אדריכלי מוקפד | שתי חניות צמודות | מפרט עשיר ופונקציונאלי | גינה פרטית | מטבח חוץ | בריכה

| מיזוג מיני מרכזי | שביל אופניים | מתחם מוקף וסגור

המיקום

THE LOCATION

123010_f_pic2.jpg

נוף הגליל, עיר מודרנית ורב-לאומית הידועה כמטרופולין של הצפון ומוקפת טבע ונוף. בשנים האחרונות נהנית העיר מיציבות שלטונית, ומפריחה מרשימה בכל תחומי החיים: הקפדה על נקיון העיר, שילובן של אוכלוסיות חדשות, הקמת שכונות חדשות, מערכת שיטור קהילתי חזקה והגברת חוסנה הכלכלי של העיר באמצעות שני אזורי תעשיה משגשגים – כל אלה מבססים את מעמדה של נוף הגליל כעיר המחוז המשמעותית בעמק יזרעאל ושלוחותיו.

 

מתחם מגורי Forest Side נהנה מהמיקום האידיאלי באזור הצפון-מזרחי של העירהשופע ריאות ירוקות ונופים עוצרי נשימה, ובו בזמן גם מהגישה הנוחה והמהירה למגוון השירותים בעיר, הכולל גני ילדים, בתי ספר יסודיים ותיכוניים, שירותים קהילתיים נרחבים, משרדי ממשלה, זמינות תחבורתית גבוהה, רכבת קלה שעתידה להצטרף ב-2023, הרכבל העתידי להר התבור, חיי תרבות ופנאי, ומקומות תעסוקה מגוונים הנהנים מתיירות, המשמשת מנוע צמיחה נוסף של העיר.

123010_f_pic1.jpg
הסרטון

THE VIEW&NATURE

123010_f_pic3.jpg
123010_f_pic4.jpg

לגור ב-Forest Side, משמעותו להתעורר בכל יום אל מול נוף טבעי ויפהפה. שמורת האירוס הנצרתי היא אחד הריכוזים המשמעותיים של הפרח, שגדל בעיקר באזור השמורה ועל כן גם משמש כסמל העיר נצרת עילית. פרט לאירוס הנצרתי, אותו ניתן לראות פורח במלוא הדרו בצבע הלבן-תכלת המנוקד בחודשים מרץ-אפריל, לאורך חודשי החורף והאביב פוקדת את השמורה פריחה מגוונת של סירה קוצנית, כלנית, צהרון, פרגים, רקפות ועוד. לאורך שביל ההליכה ניתן להתפעל מהדרו של הגליל התחתון, מהר תבור והר דבורה ועד עמק יזרעאל והרי מואב.

תכניות דירה

THE DESIGN

123010_f_pic5.jpg

העיצוב האדריכלי המרשים בפרויקט, הוא פרי יצירתו של "SO אדריכלים", משרד צפוני מוביל בתכנון מגורי פרימיום ובתי יוקרה בצפון ובמרכז הארץ. המשרד ובראשו האדריכלים שחר לולב ועודד רוזנקיאר, חתום בין השאר על עיצובן של 70 יחידות פרימיום בתל אביב עבור חברת קנדה ישראל, 300 יחידות ב-4 מגדלי יוקרה בשכונת ארנונה בירושלים עבור חברת סלע איסתה, ו-100 יחידות בשדרות מוריה בחיפה במסגרת תב"ע להתחדשות עירונית. שחר ועודד הם אדריכלים ומעצבים השואפים למצוינות תכנונית, חדשנות ועדכניות בתכנון, חיבור לקונטקסט הסביבתי, דיוק ומקוריות. המשרד שואף לחדש ולהוביל את מרחב המגורים הישראלי מקנה המידה של הדירה הבודדת ועד לשכונת המגורים העירונית.

אדריכלים

THE APPARTMENTS

123010_f_plane1.jpg

THE CONTRACTOR

123010_f_pic6.jpg

הקבוצה בבעלותם של ארבעה שותפים שכל אחד מהם מביא עימו ניסיון רב. תומר פינטו מחברת ת.מ הנדסה, עמי בשירי וזאב לזר מחברת פארו נדל"ן ואיש העסקים הבינלאומי ועתיר הניסיון, ז'אן מישל פרטוש סבן, בעלים של קבוצת אדר בעמקים. חברתו עוסקת במגוון פעילויות עסקיות, בכללם פרויקטים גדולים מאוד בתחום הנדל"ן. ז'אן מישל גדל והתחנך בנוף הגליל וזיקתו לעיר מהווה סגירת מעגל לפרויקט החדש והאקסלוסיבי.

מתמחה בייזום ובבנייה של פרויקטים למגורים, אזורי מסחר ותעסוקה וחתומה על בניית אלפי יחידות דיור בשנים האחרונות. הקבוצה באמצעות חברות קשורות יוזמת פרויקטים מגוונים בכל אזור הצפון כדוגמת המושבה שריד, פסגת הר יונה, המושבה יובלים, נוף כנרת ועוד. הקבוצה שמה לה למטרה להעניק לדייריה חווית מגורים שלמה וייחודית בשילוב של ידע וניסיון שצברה לאורך שנים רבות של ייזום, שיווק וביצוע פרויקטים של נדל"ן.

123010_f_pic7.jpg
היזם
123010_f_contact.jpg

תודה שפניתם אלינו

CONTACT
bottom of page